Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

www.odarezervasyonu.com ;  2019 yılında sektörde ciddi bir marka olmayı hedefleyen, Tursab’a kayıtlı 12372 işletme numarası ile kurulmuş A grubu bir Turizm Seyahat Acentası olan Es Karnaval Turizm iştirakıdır.


www.odarezervasyonu.com ; vizyonu, gelişen dünyaya ayak uydurmaktan daha çok, onunla birlikte gelişmek ve misafirlerini de bu gelişime dâhil edebilmektir.Misyonumuz  “misafirlerimize, farklılık gözetmeksizin hizmette uygun fiyata yüksek kalitede hizmet imkânı sunmak ve misafirlerimizi “Yeni Nesil Tatil” anlayışı adı altında buluşturmaktır.

 

Vermekte olduğumuz hizmetler nelerdir?


OTEL REZERVASYONLARI

Seyahat ve tatil konusunda Firmamızın, 5.000’den fazla otel seçeneği bulunmaktadır. Uzman kadromuz misafirlerine mutlu olacakları seçenekleri sunarak, kendilerini özel hissettirecek bir tatil anlayışı hedeflemektedir.

YURTİÇİ VE YURTDIŞI TURLARI

Yurtiçi ve yurtdışı münferit gruplar ya da firmanın düzenlemiş olduğu toplu turlar ile dünyanın güzelliklerine karışma imkânı sunmaktadır. Münferit turlar için profesyonel rehberlik hizmeti imkânı Firma tarafından ayrıca da sunulabilmektedir.

UÇAK BİLETİ REZERVASYONU

Keyifli bir uçuş sunabilmek için tüm alternatifleri sunarak misafirlerin istekleri doğrultusunda en uygun bileti temin etmeleri sağlanmaktadır. Odarezervasyonu.com, konforun zirvesine ulaşabilmeyi hedeflemektedir.

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır Odarezarvasyonu.com / by Acente2